Deserve Honour ... být hoden cti

Sportovní sekce

Sportovní sekce občanské sdružení Deserve honour 48 dh je skupina lidí, u kterých je muay thai součástí jejich života. Věnují se mu aktivně jako bojovníci či trenéři, nebo se snaží thajský box jiným způsobem prezentovat široké veřejnosti. Základní náplní klubu je výuka a trénink muay thai - thajského boxu v jeho tradiční i sportovní formě, se zaměřením na thajské zvyklosti boje a výuka muay boran a krabi krabong. K zakládajícím členům patří lidé, kteří mají několika desetileté zkušenosti s bojovými uměními. Někteří mají za sebou mnohočetné pobyty v Thajsku, v Holandsku i v jiných zemích u předních mistrů bojových umění.

DH48 - děti a sport

Deserve Honour 48 dh ve spolupráci s DH Gymem Praha pořádají sportovní tréninky pro děti. Jedná se o sportovní přípravku pro děti od 7 do 10 let a thajský box pro děti od 10 do 14 let.

Pohybová průprava malých dětí je velmi důležitá k vytvoření kladného vztahu ke sportu a pohybu vůbec. Pohybová průprava probíhá nenásilnou formou pohybových her a soutěží, při kterých si děti zvykají na sportovní aktivity. Jakmile se děti naučí základní gymnastické dovednosti a sportovně trochu vyzrají, mohou postoupit z přípravky k tréninku thajského boxu pro děti. Tréninky jsou vhodné jako prevence proti šikaně, obezitě, počítačovým závislostem a jiným nešvarům dnešní doby. Děti jsou součástí sportovního kolektivu, který si předává kladné hodnoty.

privatekontaktygalerieCopyright © 2010 - 2013 Deserve Honour 48 DH. Všechna práva vyhrazena. Správce webu: Honza Mlejnek - honza@silapaa.cz